Jahodový sirup box

Neohodnoceno
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Vyprodáno
Barva mašle
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dárková sada s BIO sirupem a delikatesami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sirup v boxu je 100 % ovocný produkt bez přidaného umělého cukru a chemických konzervačních látek. Vyrábí se z čerstvě vylisovaného ovoce. Vylisováním ovoce vzniká ovocná šťáva, ze které se postupně odpaří voda a tím vzniká hustý a silný ovocný koncentrát. Na výrobu 1 litru koncentrátu je tak potřeba zhruba 7 kg čerstvého ovoce.

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně a zákal, běžná věc u přírodních produktů. 

 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Garantujeme vám, že touto dárkovou sadou vykouzlíte obdarovanému úsměv na tváři.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Uvnitř boxu najdete samé prověřené delikatesy od českých malovýrobců. Nenajdete tam nic, co bychom sami neochutnali.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Přibalíme vám dovnitř i blahopřání či osobní vzkaz zdarma! Znění stačí napsat do poznámky k objednávce a my už se postaráme o zbytek. :) 

 

Box obsahuje:

  • 1x Jahodový sirup, 0,25l
  • 1x Jahodový džem se šampaňským, 280g
  • 1x Třešňový džem se špendlíkem, 150g
  • 1x Papua-Nová Guinea - Mléčná 39 % čokoláda, 40g
  • stylový, na míru vytvořený dárkový box s dárkovou stuhou

 

Pomazání třešní, složení: třešně* 58%, špendlíky* 13%, cukr*, citrusový pektin     * Produkty ekologického zemědělství

Čokoláda, složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota (z Papui N. Guinei), přírodní vanilkové aroma.

Jahody se šampaňským džem, složení: jahody, cukr, želírující látka: pektin, šampaňské (1 %, obsahuje siřičitany), bourbon vanilka 0,01 %.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.