Pomerančový sirup box

Neohodnoceno
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem
Barva mašle
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení

Dárková sada s lahodným pomerančovým sirupem a dalšími dobrotami!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sirup v boxu je 100 % ovocný produkt bez přidaného umělého cukru a chemických konzervačních látek. Vyrábí se z čerstvě vylisovaného ovoce. Vylisováním ovoce vzniká ovocná šťáva, ze které se postupně odpaří voda a tím vzniká hustý a silný ovocný koncentrát. Na výrobu 1 litru koncentrátu je tak potřeba zhruba 7 kg čerstvého ovoce.

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně a zákal, běžná věc u přírodních produktů. 

 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Garantujeme vám, že touto dárkovou sadou vykouzlíte obdarovanému úsměv na tváři.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Uvnitř boxu najdete samé prověřené delikatesy od českých malovýrobců. Nenajdete tam nic, co bychom sami neochutnali.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Přibalíme vám dovnitř i blahopřání či osobní vzkaz zdarma! Znění stačí napsat do poznámky k objednávce a my už se postaráme o zbytek. :) 

 

Box obsahuje:

  • 1x Pomerančový sirup, 250ml
  • 1x Kešu v hořké belgické čokoládě, 100g
  • 1x Meruňky máčené v belgické čokoládě, 100g
  • 1x BIO hořká čokoláda z kakaových bobů odrůdy Trinitario z amazonského pralesa, 80g
  • stylový, na míru vytvořený dárkový box s dárkovou stuhou

 

Čoko-kešu, složení: Hořká belgická čokoláda 74 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma), kešu ořechy natural 26 %. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 57,8 %.

Bio hořká čokoláda, složení: kakao z ekologického zemědělství, cukr z ekologického zemědělství, kakaové máslo z ekologického zemědělství, vanilka z ekologického zemědělství. Minimální podíl kakaové sušiny: 76%.

Meruňky v čokoládě, složení: sušené meruňky nesířené 74 %, hořká belgická čokoláda 26 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma vanilky). Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 57,8 %.