Capitan Bucanero box

Neohodnoceno
1 395 Kč 1 152,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Box se sedmiletým rumovým elixírem Capitan Bucanero.

Ochutnej Dominikánskou lahůdku spolu s dalšími dobrotami a zažij jedinečný chuťový zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Capitan Bucanero Elixir 7y bychom mohli nazvat spíše rumovým likérem, či punčem. Obsahuje totiž přes 20 gramů cukru na litr. A co patří do takového správného punče? Ovoce samozřejmě. V tomto případě jde o rozinky sultánky a výběrové švestky z Kalifornie. Tyto dvě ovocné složky dodávají rumu jeho specifický jemný charakter, opojnou vůni a taky vyšší sladkost. Také obsahuje menší procento alkoholu, a to "pouhých" 34%.

Mimo tento lahodný rumový elixír naleznete v boxu degustační skleničku na rum a dva famózní rillettes (čti rijet),což je opravdová masová delikatesa, která se hodí naprosto ke všemu!

Box také obsahuje prémiovou bio čokoládu bez lepku, která se skvěle hodí na párování s rumy. Čokoláda je vyrobena z kakových bobů, které pochází z amazonského pralesa. Plantáž se nachází na transamazonské cestě mezi Belémem a Itaitubou v brazilském státě Pará. Kakaové boby pěstované v této oblasti jsou mimořádně kvalitní. 

Box obsahuje:

  • 1x Capitan Bucanero Elixir 7y 34%, 0,7l
  • 1x degustační sklenička na rum
  • 1x Rillettes s masem z divočáka, 180g
  • 1x Rillettes s husím masem a ovocem, 180g
  • 1x BIO hořká čokoláda z kakaových bobů odrůdy Trinitario z amazonského pralesa, 80g
  • personalizovaný dopis se zajímavostmi o značce rumu
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy šetříte čas! Nemusíte pro obdarovaného nic vymýšlet ani sestavovat. Vše vám již přijde dárkově zabalené a vy tak můžete jít v klidu slavit!

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Nemusíte se bát ani kvality. Všechny produkty jsme poctivě ochutnali než jsme je nabídli vám. Snažíme se do boxů vybírat jen ty nejlepší delikatesy.

 

 

Rillettes s masem z divočáka, složení: maso z divočáka 30%, vepřové maso, vepřové sádlo, vepřová kůže, červené víno, sušená švestka, sůl, pitná voda, koření (bobkový list, jalovec, rozmarýn). 

Rillettes s husím masem a ovocem, složení: maso z husy 33%, vepřové maso, husí sádlo, vepřová kůže, červené víno, pitná voda, ovoce (jablko, hruška, švestka), sůl, koření (pepř, bobkový list, cibule, nové koření, česnek, jalovec).

Bio hořká čokoláda, složení: kakao z ekologického zemědělství, cukr z ekologického zemědělství, kakaové máslo z ekologického zemědělství, vanilka z ekologického zemědělství. Minimální podíl kakaové sušiny: 76%.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.