Heffron box

2 hodnocení
1 245 Kč 1 028,93 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Box s pětiletým panamským Heffron rumem. 

Vzdejte s námi hold československým legionářům vychutnáním tohoto skvělého rumu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jedna z nejstarších palíren v Evropě, naše česká prostějovská Palírna U Zeleného stromu, vyrobila na počest československým legiím třtinový rum. Rum nese jméno poslední lodi, na které českoslovenští legionáři putovali přes Panamský průplav zpět domů. Nyní lodě přiváží místo legionářů kvalitní panamský rum. Ještě než doputoval k nám do Čech, odpočinul si pět let v dubových sudech přímo v Karibiku. Chuť Heffron Panama rumu je příjemně nasládlá a dubové dřevo v něm doplňují výrazné tóny karamelu a vanilky.

Mimo tento lahodný rum naleznete v boxu degustační skleničku a dvě naprosto famózní rillettes (čti rijet), které jsou bez éček a jiných přidaných látek. Původně tento produkt vymysleli ve Francii, ale tato masová delikatesa, je ryze českého původu a maso pochází z našich lesů na severu Čech.

Box také obsahuje prémiovou bio čokoládu bez lepku, která se skvěle hodí na párování s rumy. Čokoláda je vyrobena z kakových bobů, které pochází z amazonského pralesa. Plantáž se nachází na transamazonské cestě mezi Belémem a Itaitubou v brazilském státě Pará. Kakaové boby pěstované v této oblasti jsou mimořádně kvalitní. Vytvoř si komplexní chuťový zážitek, jistě nebudeš litovat.

Box obsahuje:

  • 1x Heffron Panama Rum 5y 38%, 0,5l
  • 1x degustační sklenička na rum
  • 1x Rillettes s kachním masem na pomerančích, 180g
  • 1x Rillettes s masem z divočáka, 180g
  • 1x BIO hořká čokoláda z kakaových bobů odrůdy Trinitario z amazonského pralesa, 80g
  • personalizovaný dopis se zajímavostmi o značce rumu
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy šetříte čas! Nemusíte pro obdarovaného nic vymýšlet ani sestavovat. Vše vám již přijde dárkově zabalené a vy tak můžete jít v klidu slavit!

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Nemusíte se bát ani kvality. Všechny produkty jsme poctivě ochutnali než jsme je nabídli vám. Snažíme se do boxů vybírat jen ty nejlepší delikatesy.

 

 

Rillettes s kachním masem na pomerančích, složení: kachní maso 42%, vepřové maso, husí sádlo, vepřová kůže, pitná voda, pomeranč, pomerančová kůra, cukr a vanilkový cukr, sůl, koření (pepř, rozmarýn, tymián). 

Rillettes s masem z divočáka, složení: maso z divočáka 30%, vepřové maso, vepřové sádlo, vepřová kůže, červené víno, sušená švestka, sůl, pitná voda, koření (bobkový list, jalovec, rozmarýn). 

Bio hořká čokoláda, složení: kakao z ekologického zemědělství, cukr z ekologického zemědělství, kakaové máslo z ekologického zemědělství, vanilka z ekologického zemědělství. Minimální podíl kakaové sušiny: 76%.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.