Legendario box

Doprava zdarma
Neohodnoceno
1 765 Kč 1 458,68 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Legendární box s legendárním kubánským elixírem Legendario Elixir De Cuba.

Objev nové chuťové zážitky s touto exkluzivní dárkovou sadou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tento rumový elixír z Kuby je jemně sladký a příjemně hřejivý. Jeho specialitou jsou přidané rozinky, které se v rumu macerují po dobu jednoho měsíce a potom se no něj přidá jejich vymačkaná šťáva. Proto je rum co do konzistence maličko hutnější. V chuti rozinky opravdu pocítíš a s nimi také pomeranč a tóny karamelu. 

Mimo tento skvělý rumový dezert nalezneš v boxu ještě degustační skleničku a dvě naprosto famózní rillettes (čti rijet), což bychom mohli přeložit jako masovou pomazánku. Vymysleli jí sice ve Francii a je to opravdová masová delikatesa, ovšem tento produkt je ryze českého původu. Neobsahuje žádná éčka a maso pochází z našich českých lesů.

Box také obsahuje prémiovou bio čokoládu bez lepku, která se skvěle hodí na párování s rumy. Čokoláda je vyrobena z kakových bobů, které pochází z amazonského pralesa. Plantáž se nachází na transamazonské cestě mezi Belémem a Itaitubou v brazilském státě Pará. Kakaové boby pěstované v této oblasti jsou mimořádně kvalitní.

Box obsahuje:

  • 1x Legendario Elixir De Cuba 7y 34%, 0,7l
  • 1x degustační sklenička na rum
  • 1x Rillettes s bažantím masem, 180g
  • 1x Rillettes s kohoutím masem na víně, 180g
  • 1x BIO hořká čokoláda z kakaových bobů odrůdy Trinitario z amazonského pralesa, 80g
  • personalizovaný dopis se zajímavostmi o značce rumu
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy šetříte čas! Nemusíte pro obdarovaného nic vymýšlet ani sestavovat. Vše vám již přijde dárkově zabalené a vy tak můžete jít v klidu slavit!

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Nemusíte se bát ani kvality. Všechny produkty jsme poctivě ochutnali než jsme je nabídli vám. Snažíme se do boxů vybírat jen ty nejlepší delikatesy.

 

 

Rillettes s bažantím masem, složení: maso z bažanta 30%, kuřecí maso, husí sádlo, vepřová kůže, červené víno, rozinky (rozinka, rostlinný olej), mandle loupané, sůl, pitná voda, koření (bobkový list, rozmarýn, tymián, pepř).

Rillettes s kohoutím masem na víně, složení: kohoutí maso 50%, maso ze slepice, vepřová kůže, husí sádlo, červené víno, drcená rajčata, slanina, pitná voda, sůl, cibule, česnek, koření (bobkový list, nové koření, tymián, pepř, paprika, kmín, petržel).

Bio hořká čokoláda, složení: kakao z ekologického zemědělství, cukr z ekologického zemědělství, kakaové máslo z ekologického zemědělství, vanilka z ekologického zemědělství. Minimální podíl kakaové sušiny: 76%.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.