Mini Gin box I

Neohodnoceno
855 Kč 706,61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ochutnejte mini sadu suchých ginů s toniky. Ideální pro ty, kdo rádi ochutnávají nové věci.

Sada se výborně hodí i jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Malá sada spíše sušších ginů s přírodními toniky různých příchutí. Ideální jako dárek pro milovníky ginu.

Ze sady si vytvoříte tři drinky, to je tak akorát na páteční večer. 

 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Hledáte originální a netradiční dárek s ginem? Chcete dárek, ze kterého bude mít obdarovaný opravdovou radost?

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy nešlápnete vedle! 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Ušetříte čas, nemusíte nic balit ani sestavovat. Prostě vezmete box a jdete slavit!

 

Box obsahuje:

  • 1x Tanqueray gin 47,3%, 0,05l
  • 1x Gordon's gin 37,5%, 0,05l
  • 1x Beefeater gin 40%, 0,05l
  • 1x Franklin&Sons Natural Idian Tonic Water 0,2l
  • 1x Franklin&Sons Rosemary&Black olive tonic 0,2l
  • 1x Franklin&Sons Rhubab&Hibiscus 0,2l
  • barmanská odměrka
  • stylový na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

Tanqueray je jednou z nejstarších značek mezi giny. Původní palírnu založil již v roce 1830 v londýnské čtvrti Bloomsbury Charles Tanqueray, z jehož tehdejších receptů se údajně čerpá dodnes. Gin je velmi suchý, kořeněný a značně silný. Při výrobě prochází dvojitou destilací, přičemž se během druhé destilace přidávají vybrané rostlinné látky. Připravuje se z následujících ingrediencí, tzv. botanicals: jalovec, koriandr, andělika a lékořice.

 

Gordon's Před téměř 250 lety postavil Alexander Gordon lihovar v Londýně a začal vytvářet recept na brilantní chutný gin. Alexander Gordon věřil, že úspěch jeho ginu spočívá v dokonalé kombinaci čistého destilovaného obilného destilátu a bohatých rostlinných látek. Naštěstí se přísné standardy, které stanovil, zachovávají dodnes a jeho giny i se po mnoha letech těší stále stejné světové oblibě.

 

Beefeater Gin je značka ginu lahvovaná a distribuovaná ve Velké Británii společností Jamese Burrougha. Název Beefeater je odvozen od jména dozorců, kteří střežili Tower of London. Podobiznu těchto strážců najdete na každé lahvi Beefeater Ginu. Původní kniha receptů Beefeater z roku 1895 uvádí, že k vytvoření ginu je nezbytných devět rostlinných látek (jalovec, kořen angeliky, semena angeliky, semena koriandru, lékořice, mandle, kořen orrisu, sevillské pomeranče a citronová kůra), aby se vytvořila plná a robustní chuť, tak výrazná v tomto ginu.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.