Mini Gin box II

Neohodnoceno
955 Kč 789,26 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Mini sada ovoněných ginů s toniky, včetně prémiového Monkey 47 ginu!

Ideální jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Malá sada spíše kořeněných než suchých ginů s přírodními toniky. Ideální jako dárek pro milovníky ginu.

Ze sady si vytvoříte tři drinky, to je tak akorát na páteční večer. 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Hledáte originální a netradiční dárek s ginem? Chcete dárek, ze kterého bude mít obdarovaný opravdovou radost?

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy nešlápnete vedle! 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Ušetříte čas, nemusíte nic balit ani sestavovat. Prostě vezmete box a jdete slavit!

 

Box obsahuje:

  • 1x Hendrick's gin 44%, 0,05l
  • 1x Bombay gin 40%, 0,05l
  • 1x Monkey 47 gin 47%, 0,05l
  • 1x Franklin&Sons Natural Idian Tonic Water 0,2l
  • 1x Franklin&Sons Elderflower&Cucumber 0,2l
  • 1x Franklin&Sons Pink grapefruit&Bergamot tonic 0,2l
  • barmanská odměrka
  • stylový na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 

Hendrick's Gin je značka ginu vyráběná Williamem Grant & Sons v lihovaru Girvan ve Skotsku, tedy stejná rodinná firma ze Skotska, která vyrábí například whisky GlenfiddichKromě tradičního jalovce používá Hendrick‘s k dochucení svého ginu bulharskou růži a okurku, což mu dává speciální charakter, který se snaží napodobit i jiní výrobci ginu. Gin je lahvován v tmavě hnědé láhvi lékárníka.V roce 2003 označil The Wall Street Journal tento gin jako nejlepší na světě, oceňují ho i jiné instituce a získal několik cen na mezinárodních soutěžích.

 

Bombay Sapphire je značka ginu, která byla poprvé uvedena na trh v roce 1986 anglickým obchodníkem s vínem. V roce 1997 byla značka prodána Bacardi. Gin se prodává ve zploštěné lahvi se safírovou barvou, na které je na štítku vyobrazena královna Viktorie. Aroma ginu pochází z deseti přírodních ingrediencí: mandle, citronové kůry, lékořice, jalovcových bobulí, kořene kosatce, angeliky, koriandru, cassie, cubebu a rajských zrn.

 

Monkey 47 je vynikající gin pocházející ze Schwarzwaldského pohoří a koření pro tento gin pochází až z daleké Indie. V chuti ginu rozpoznáte vedle tradičního jalovce také jasmín, levanduli, anděliku či pomelo. Gin obsahuje celkem 47 bylin, koření, květů a plodů, což z něj dělá výjimečný unikát mezi všemi dostupnými giny. Podle obsahu bylin také vznikl jeho název. Tajnou přísadou ginu Monkey 47 jsou brusinky pocházející přímo ze Schwarzwaldského lesa, které mu propůjčují svou vynikající chuť a jedinečnost.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.