Stará myslivecká box

Neohodnoceno
1 245 Kč 1 028,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Box s českou unikátní Starou žitnou mysliveckou whiskey.

Dárková sada, která ti umožní perfektní smyslový zážitek v podobě degustace tvé oblíbené whiskey.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Lahodná a jemná chuť, podtržená ostřejším ovocným závěrem. To je stará žitná myslivecká, která si po dobu jednoho roku poležela v dubovém sudu než se dostala k nám na pulty. Zajímavostí je, že detailní recepturu whiskey znají pouze tři lidé! Ingredience jsou po staletí smíchávány ve stálé stejném poměru a za dodržování stejného výrobního procesu. A jak si takovou českou whiskey nejlépe vychutnat? Samotnou při pokojové teplotě nebo na ledu. Můžete jí také přidat do koktejlů, skvěle se hodí například do Whisky sour. 

Mimo tuto českou klasickou whiskey nalezneš v boxu ještě skleničku na whiskey, 3 chladící kameny pro vychutnání při nízkých teplotách a dvě famózní rillettes (čti rijet), což bychom mohli přeložit jako masovou pomazánku. Jednu s bažantím a jednu s jelením masem. Na závěr v boxu nalezneš ještě tmavou 77% bio čokoládu a pražené a solené kešu oříšky.

Box obsahuje:

  • 1x Stará žitná myslivecká 1y 38%, 0,7l
  • 1x sklenička na whisky
  • 3 chladící kameny v designovém sáčku
  • 1x Rillettes s jelením masem, 180g
  • 1x Rillettes s bažantím masem, 180g
  • 1x BIO hořká čokoláda Alto Piura 77%, 80g
  • 1x Ořechové mlsání - kešu ořechy pražené solené, 100g
  • personalizovaný dopis se zajímavostmi o značce whiskey
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Garantujeme vám, že s touto dárkovou sadou oslavence rozhodně potěšíte.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Vy ušetříte čas s vymýšlením a balením dárku. Vše vám přijde hotové a vy tak můžete jít rovnou slavit! 

 

Rillettes s jelením masem, složení: maso z jelena 30%, vepřové maso, vepřová kůže, vepřové sádlo, červené víno, sušená brusinka (brusinka, slunečnicový olej, cukr), sůl, pitná voda, koření (bobkový list, jalovec, provensálské koření).

Rillettes s bažantím masem, složení: maso z bažanta 30%, kuřecí maso, husí sádlo, vepřová kůže, červené víno, rozinky (rozinka, rostlinný olej), mandle loupané, sůl, pitná voda, koření (bobkový list, rozmarýn, tymián, pepř).

Ořechové mlsání, složení: jádra KEŠU OŘECHŮ, rostlinné oleje v různém poměru (slunečnicový, palmový), jedlá sůl. 

Bio hořká čokoláda, složení: kakao z ekologického zemědělství, cukr z ekologického zemědělství, kakaové máslo z ekologického zemědělství, vanilka z ekologického zemědělství. Minimální podíl kakaové sušiny: 77%.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.