Vinařství Springer CHASY box

Doprava zdarma
Neohodnoceno
1 925 Kč 1 590,91 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX se špičkovým, dnes již ikonickým cuvée CHASY a s gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
Filosofií Vinařství Springer je dělat vše s úctou k přírodě a tradičním hodnotám, které jsou s vinohradnictvím a výrobou vína na Moravě po generace spojeny. Produkují vína výhradně ze sklizně vlastních hroznů s cílem vytvářet taková, která nesou punc dané viniční tratě a jsou tudíž vždy osobitá a nezaměnitelná. Výsledné kvalitě vín přizpůsobují vše: nízké zatížení keře, ekologické obdělávání vinic, ruční sběr a šetrné lisování. Před vlastním sběrem část hroznů odřežou ne zem, aby zbylé hrozny dozrály do nejvyšší možné kvality. Vína školí výhradně ve špičkových francouzských dubových barrique sudech od předních výrobců jako jsou Radoux nebo Francois Freres.

CHASY z roku 2015 leželo 24 měsíců na jemných krémových kvasnicích s pravidelným promícháváním a zrálo částečně ve výše zmíněných barrique sudech a částečně v nerezových nádobách. Sensorické vlastnosti vína jsou ovlivněné pouze přirozenou cestou, nebylo čířeno, jen lehce filtrováno - výsledkem je světle žlutá až nazlátlá barva vína, která společně s intenzivními tóny citrusových plodů, exotického ovoce, medu a másla vybízí k jeho napárování s bezovým želé s plátkovým zlatem (je součástí boxu) namazaným na máslové sušenky.

Víno si vychutnáte v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Bezové želé se zlatem ... luxusní delikatesa z květů černého bezu a plátků 24 karátového zlata. Tradice zavařování v rodinné firmě Bouda ze Znojma, která pro Vás tuhle dobrotu vyrobila, sahá až do roku 1883. Dále v boxu najdete masové speciality - pošírovaného pstruha z čistých vod Jesenických hor na másle a také vynikající kachní paštičku doplněnou pečenými jablíčky z produkce rodinné manufaktury rodiny Bezchlebových - Via Delicia.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Květy a pomeranče, kterou máte možnost v našem boxu ochutnat, je kombinací šťavnatých kakaových bobů a pomerančového esenciálního oleje, doplněnou posypem z sušených květů bylin. Dokonalost tohoto spojení potvrzují i ocenění na mezinárodních soutěžích.

Box obsahuje:
  • 1x Víno CHASY, cuvée, 2015, suché / Vinařství Springer, 0,75l
  • 1x Bezové želé se zlatem / Bouda 1883, 140g
  • 1x Pstruh na másle / Via Delicia, 130g
  • 1x Kachní paštika s jablky / Via Delicia, 130g
  • 1x Čokoláda Květy a pomeranče 70% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno CHASY, Bořetice, vin. trať Čtvrtě: suché, obsah alkoholu 13,5 %, zbytkový cukr 0,5 g/ l, kyseliny 5,7 g / l 

Bezové želé ze zlatem, složení: výluh z květů černého bezu (60 g na 1 l vody), cukr, želírující prostředek: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, květy černého bezu, potravinářské zlato (méně než 0,001 %).

Pstruh na másle, složení: pošírovaná filátka z čerstvých pstruhů duhových (92 % v čerstvém stavu), přepuštěné máslo (7,5 %), jedlá sůl, koření.

Kachní paštika s jablky, složení: kachní maso 60 %, kachní játra 17 %, vepřové maso, jablka, cibule, jedlá sůl, koření.

Čokoláda Květy a pomeranče, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.