Vinařství sv. Václav Sauvignon blanc sur-lie Supremus box

Doprava zdarma
Neohodnoceno
1 825 Kč 1 508,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX a Sauvignon Blanc s typickou atraktivní odrůdovou aromatikou s gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sv. Václav je malé vinařství z Hustopečí s vlastními vinicemi v obci Kurdějov. Zaměřuje se na produkci limitovaných šarží vín a jak sami říkají: "naše vinařská cesta je krásná a slunečná. Taky někdy obtížná, deštivá i mrazivá. Ale hlavně nikdy nekončící. Má jasný cíl. Vyrobit skvělé víno. Víno, kterého se budete chtít znovu napít. Tak běžíme, padáme, sázíme, stříháme, sbíráme, lisujeme, lahvujeme, ochutnáváme. A těšíme se…"

Kníže Václav zakládal vinice, pěstoval révu, víno sám vyráběl a rád ho pil. Je to patron naší země, náš ochránce a nejvyšší perkmistr vinic českých a moravských. Supremus Magister Vinearum.
 
Odrůdově typický Sauvignon blanc sur-lie z řady Supremus, ve které vinařství představuje svá špičková vína. Selekce těch nejlepších hroznů, limitovaná sklizeň, plná, mohutná, intenzivní a zároveň vyvážená chuť. Tenhle Sauvignon je suchý, ale zároveň krémově ovocný a "šťavnatý". Ve víně ucítíte zralé peckové ovoce i máslové tóny. Společně s elegantní světle zlatavou barvou se přímo nabízí jeho vychutnání nejen s bezovým želé s plátkovým zlatem (je součástí boxu) namazaným na máslové sušenky, ale skvěle se hodí i k bílým rybám (v boxu najdete i pstruha na přepuštěném másle), chřestu nebo zrajícím sýrům.
 
Víno si vychutnáte v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Bezové želé se zlatem ... luxusní delikatesa z květů černého bezu a plátků 24 karátového zlata. Tradice zavařování v rodinné firmě Bouda ze Znojma, která pro Vás tuhle dobrotu vyrobila, sahá až do roku 1883. Dále v boxu najdete masové speciality - pošírovaného pstruha z čistých vod Jesenických hor na másle a také vynikající kachní paštičku doplněnou pečenými jablíčky z produkce rodinné manufaktury rodiny Bezchlebových - Via Delicia.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Květy a pomeranče, kterou máte možnost v našem boxu ochutnat, je kombinací šťavnatých kakaových bobů a pomerančového esenciálního oleje, doplněnou posypem z sušených květů bylin. Dokonalost tohoto spojení potvrzují i ocenění na mezinárodních soutěžích.

Box obsahuje:
  • 1x Víno Sauvignon blanc sur-lie SUPREMUS, 2021, suché / Vinařství sv. Václav, 0,75l
  • 1x Bezové želé se zlatem / Bouda 1883, 140g
  • 1x Pstruh na másle / Via Delicia, 130g
  • 1x Kachní paštika s jablky / Via Delicia, 130g
  • 1x Čokoláda Květy a pomeranče 70% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno Sauvignon Blanc sur-lie, Kurdějov, vin. trať Díly: suché, obsah alkoholu 14 %, zbytkový cukr 0,1 g/ l, kyseliny 7,9 g / l 

Bezové želé ze zlatem, složení: výluh z květů černého bezu (60 g na 1 l vody), cukr, želírující prostředek: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, květy černého bezu, potravinářské zlato (méně než 0,001 %).

Pstruh na másle, složení: pošírovaná filátka z čerstvých pstruhů duhových (92 % v čerstvém stavu), přepuštěné máslo (7,5 %), jedlá sůl, koření.

Kachní paštika s jablky, složení: kachní maso 60 %, kachní játra 17 %, vepřové maso, jablka, cibule, jedlá sůl, koření.

Čokoláda Květy a pomeranče, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.