Vinařství Tetur Ryzlink vlašský 2019 box

Neohodnoceno
1 445 Kč 1 194,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX se špičkovým Ryzlinkem vlašským oceněným 2 zlatými a stříbrnými medailemi a s gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Tetur patří k již větším vinařstvím, stále se ale snaží zastávat filozofii menších rodinných podniků, tj. osobní přístup, vstřícnost a otevřenost. Být velkým vinařstvím neznamená být obyčejný, konvenční nebo mainstreamový. Naopak. Má více času na výrobu vína více způsoby.

Jejich Ryzlink vlašský z r. 2019 získal Zlatou medaili na Národní soutěži vín a Stříbrnou na Salonu vín ČR.

Vychutnáte si ho v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Lemon Curd… božská delikatesa v podobě krému z bio citrónů, oceněná hvězdou v prestižní londýnské soutěži Great Taste Award. Jsme si jisti, že její lahodná sladká a zároveň svěže kyselkavá chuť a krémová konzistence nadchne obdarovaného stejně jako porotce. Dále v boxu najdete špičkový krém z modrého sýra a lanýžů a humří paté (lahodná jemná paštička), od tradičního španělského výrobce olivového oleje a gurmetských specialit La Chinata. Jejich důležitou složkou je právě i zmíněný extra panenský olivový olej, který produkuje od roku 1932 již několikátá generace.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Kokosový krém Vás svou vůní přenese do tropického ráje. Ty nejkvalitnější kakaové boby a krémová chuť kokosu vytváří nevšední smetanový zážitek, a to bez kapky mléka. Dokonalost tohoto spojení potvrzuje i ocenění bronzovou medailí v nejprestižnější evropské čokoládové soutěži European, Middle Eastern and African Bean-to-bar Competition.


Box obsahuje:
  • 1x Víno Ryzlink vlašský 2019, pozdní sběr, suché/ Vinařství Tetur 0,75l
  • 1x Lemon curd – krém z bio citrónů / Violka, 120g
  • 1x Krém z modrého sýra s lanýžem / La Chinata, 120g
  • 1x Humří paté / La Chinata, 120g
  • 1x Čokoláda Kokosový krém 55% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno Ryzlink vlašský, Velké Bílovice, 2019, pozdní sběr, suché: obsah alkoholu 12,5 %, zbytkový cukr 1,7 g/ l, kyseliny 5,6 g / l

Lemon curd, složení: citróny bez chemického ošetření (šťáva a kůra) 58g/100 g, cukr 31g/100 g, čerstvé farmářské máslo, vejce z domácího volného chovu.

Krém z modrého sýra s lanýžem, složení: modrý sýr (21 %), míchaný sýr, voda, sušené mléko, máslo, extra panenský olivový olej (1 %), aromata (obsahuje laktózu), sůl, tavicí sůl (E-452, E-331 a E-450), stabilizátory (E-401, E-410, E-461 a E-415), konzervant (E-202), emulgátory (E-451), korektor kyselosti (E-330) a lanýž (0,05 %).

Humří paté, složení: Humří vývar (voda, humr, koření) (30%), humr (15%), štikozubce, pollock, treska bezvousá, extra panenský olivový olej (4%), dehydrované vejce, bramborová kaše, chobotnice, sůl, škrob, modifikovaný škrob, rostlinný protein, cukr, chuť měkkýšů, stabilizátor (E-407), zvýrazňovač chuti (E-621, E-635), barviva (E-120, E160C).

Čokoláda Kokosový krém, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, bio sušený kokos, bio sušené kokosové mléko, bio kakaové máslo.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.