Vinné sklepy Skalák Pálava Nadskalí 2022 box

Novinka
Neohodnoceno
1 485 Kč 1 227,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX se špičkovými Pálavami z viniční tratě Nadskalí z vinných sklepů Skalák a gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinné sklepy Skalák patří k tradičním výrobcům přírodních vín Slovácké vinařské podoblasti. Své pojmenování dostaly podle nedaleké skály, která je výjimečným jevem Chřibů. Vinné sklepy mají rodinný charakter a patří k nejvýznamnějším vinařstvím na Slovácku. 

Viniční trať Nadskalí se rozkládá v podhůří Chřibů na místě, kde před 65 miliony lety byl oceán. Podloží tvoří křemičitý pískovec obohacený o vápenec. Díky podloží a proudění studeného vzduchu, spolu s mlžným počasím, se zde rodí vína s vysokou primární aromatikou a typickou minerální chutí severního regionu. Z hroznů z této unikátní viniční tratě vznikly 2 skvělé Pálavy (polosuchá i polosladká) a obě nadchly znalce vín. Polosladká variant potom získala zlatou medaili Krále vín 2022.

Obě Pálavy si vychutnáte v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství. Variantu Pálavy (polosuchou nebo polosladkou) si jednoduše zadejte do poznámky při objednávce.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Lemon Curd… božská delikatesa v podobě krému z bio citrónů, oceněná hvězdou v prestižní londýnské soutěži Great Taste Award. Jsme si jisti, že její lahodná sladká a zároveň svěže kyselkavá chuť a krémová konzistence nadchne obdarovaného stejně jako porotce. Dále v boxu najdete špičkopaté, lahodné jemné paštičky, od tradičního španělského výrobce olivového oleje a gurmetských specialit La Chinata. Jejich důležitou složkou je právě i zmíněný extra panenský olivový olej, který produkuje od roku 1932 již několikátá generace.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Květy a pomeranče, kterou máte možnost v našem boxu ochutnat, je kombinací šťavnatých kakaových bobů a pomerančového esenciálního oleje, doplněnou posypem ze sušených květů bylin. Dokonalost tohoto spojení potvrzují i ocenění na významných mezinárodních soutěžích. 

Box obsahuje:

  • 1x Víno Pálava 2022, polosuchá x polosladká, výběr z hroznů / Vinné sklepy Skalák, 0,75l
  • 1x Lemon curd – krém z bio citrónů / Violka, 120g
  • 1x Paté z koroptve / La Chinata, 120g
  • 1x Paté z marinovaných slávek / La Chinata, 120g
  • 1x Čokoláda Květy a pomeranče 70% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Přibalíme vám i designové blahopřání. Stačí si jej přidat v objednávce.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno Pálava: výběr z hroznů, varianta polosuchá: obsah alkoholu 13 %, zbytkový cukr 11,4 g/ l, kyseliny 7 g / l  varianta polosladká: obsah alkoholu 12,5 %, zbytkový cukr 19,9 g/ l, kyseliny 6,1 g / l

Lemon curd, složení: citróny bez chemického ošetření (šťáva a kůra) 58g/100 g, cukr 31g/100 g, čerstvé farmářské máslo, vejce z domácího volného chovu.

Paté z koroptve, složení: kuřecí játra, koroptev guláš (22 %) (koroptve (86 %), voda, koření, víno, česnek), vepřová slanina, cibule, houby, extra panenský olivový olej, sůl, bílé víno, sušené odstředěné mléko, sušené vejce, hrášek vláknina, cukr, česnek, emulgátor (E-450i, E-451ii, E-452i), kukuřičný škrob, koření, antioxidant (E-301, E-331i, E-325), aroma, konzervant (E-200, E -262ii), stabilizátor (E-412). 

Paté z marinovaných slávek, složení: slávka (20%), tuňák, extra panenský olivový olej, sušené mléko, bramborová kaše, vejce, vinný ocet, sůl, koření, rajčatová omáčka (rajče, modifikovaný škrob, cukr, antioxidant (E-331)).

Čokoláda Květy a pomeranče, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.