Víno Lípa Chardonnay sur lie 2019 box

Doprava zdarma
Neohodnoceno
1 855 Kč 1 533,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX se špičkovým Chardonnay sur-lie oceněným stříbrnou medailí v nejprestižnější světové soutěži Chardonnay du Monde a s gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

.…i start může být cíl.

S vínem se Lípovi setkávají od dětství a díky rodinné tradici je pro ně něčím přirozeným, co je provází celým životem. Vnímají jej však nejen jako svou práci, ale i jako poslání při pokračování rodinné tradice a závazek jejich vinařským předchůdcům. Výroba vína a práce ve vinici je pro ně i přes veškerou dřinu obrovským potěšením a otvírá dveře do „fascinujícího světa“ plného chutí a vůní, emocí a zážitků, které s jejich víny můžete zažívat i Vy.

Jejich Chardonnay sur-lie z roku 2019 získalo v roce 2022 hned stříbrou medaili v nejprestižnější soutěži světa Chardonnay du Monde.
Porazit četná francouzská vinařství v jejich "národní odrůdě" je jako nadělit kanára Rafaelu Nadalovi na antuce. Jednoznačně to potvrdí vaši kvalitu. Toto Chardonnay je náročnější lahev pro znalce, s
tředně viskózní a najdete v něm širokou paletu vůní od medu a kandovaného ovoce  až máslové a smetanové tóny. Zrání na jemných kalech i jeho dlouhý pobyt v barikovém sudu v něm můžete lehce rozpoznat také. Víno má světle zlatou barvu, která přímo vybízí k napárování s bezovým želé s plátkovým zlatem (je součástí boxu) namazaným na máslové sušenky.

Víno si vychutnáte v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Bezové želé se zlatem ... luxusní delikatesa z květů černého bezu a plátků 24 karátového zlata. Tradice zavařování v rodinné firmě Bouda ze Znojma, která pro Vás tuhle dobrotu vyrobila, sahá až do roku 1883. Dále v boxu najdete masové speciality - pošírovaného pstruha z čistých vod Jesenických hor na másle a také vynikající kachní paštičku doplněnou pečenými jablíčky z produkce rodinné manufaktury rodiny Bezchlebových - Via Delicia.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Květy a pomeranče, kterou máte možnost v našem boxu ochutnat, je kombinací šťavnatých kakaových bobů a pomerančového esenciálního oleje, doplněnou posypem z sušených květů bylin. Dokonalost tohoto spojení potvrzují i ocenění na mezinárodních soutěžích.

Box obsahuje:
  • 1x Víno Chardonnay sur-lie, 2019, suché, pozdní sběr / Víno Lípa, 0,75l
  • 1x Bezové želé se zlatem / Bouda 1883, 140g
  • 1x Pstruh na másle / Via Delicia, 130g
  • 1x Kachní paštika s jablky / Via Delicia, 130g
  • 1x Čokoláda Květy a pomeranče 70% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno Chardonnay sur-lie, Mikulov, Pod svatým kopečkem I: suché, pozdní sběr, obsah alkoholu 13,67 %, zbytkový cukr 0,4 g/ l, kyseliny 5,4 g / l 

Bezové želé ze zlatem, složení: výluh z květů černého bezu (60 g na 1 l vody), cukr, želírující prostředek: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, květy černého bezu, potravinářské zlato (méně než 0,001 %).

Pstruh na másle, složení: pošírovaná filátka z čerstvých pstruhů duhových (92 % v čerstvém stavu), přepuštěné máslo (7,5 %), jedlá sůl, koření.

Kachní paštika s jablky, složení: kachní maso 60 %, kachní játra 17 %, vepřové maso, jablka, cibule, jedlá sůl, koření.

Čokoláda Květy a pomeranče, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.