Víno Lípa Ryzlink vlašský pozdní sběr 2022 box

Neohodnoceno
1 485 Kč 1 227,27 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

WINE & GOURMET BOX se špičkovým suchým Ryzlinkem vlašským v několika výrobních postupech ve kterých se ve vinařství Lípa opravdu vyznají a gurmánskými delikatesami napárovanými nejen k danému vínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

.…i start může být cíl


S vínem se Lípovi setkávají od dětství a díky rodinné tradici je pro ně něčím přirozeným, co je provází celým životem. Vnímají jej však nejen jako svou práci, ale i jako poslání při pokračování rodinné tradice a závazek jejich vinařským předchůdcům. Výroba vína a práce ve vinici je pro ně i přes veškerou dřinu obrovským potěšením a otvírá dveře do „fascinujícího světa“ plného chutí a vůní, emocí a zážitků, které s jejich víny můžete zažívat i Vy.

V Ryzlinku vlašském se opravdu vyznají a rádi experimentují s jeho rozličnými sensorickými charakteristikami z hroznů z různých viničních tratí a s různými výrobními postupy od dnes rozšířeného řízeného kvašení a zrání v nerezových nádobách, přes zrání v barikovém dubovém sudu až po raritní zrání v betonovém vejci. Jakýkoliv jejich "vlašák" si vychutnáte v decentní skleničce z české sklářské dílny Crystalex, která je symbolem celosvětově vyhlášené tradice českého sklářství. Variantu si jednoduše zadejte do poznámky při objednávce.

Kromě someliérského zážitku Vám box poskytne i zážitek chuťový. Lemon Curd… božská delikatesa v podobě krému z bio citrónů, oceněná hvězdou v prestižní londýnské soutěži Great Taste Award. Jsme si jisti, že její lahodná sladká a zároveň svěže kyselkavá chuť a krémová konzistence nadchne obdarovaného stejně jako porotce. Dále v boxu najdete špičkopaté, lahodné jemné paštičky, od tradičního španělského výrobce olivového oleje a gurmetských specialit La Chinata. Jejich důležitou složkou je právě i zmíněný extra panenský olivový olej, který produkuje od roku 1932 již několikátá generace.

Box doplňuje luxusní čokoláda z manufaktury Ajala. V mayském jazyce probuzení… Vyvolat pocit překvapení, probudit zvědavost a vyvolat touhu po dalším poznávání. Toto je hlavní krédo řemeslné čokoládovny, která má ambici dělat tu nejlepší čokoládu na světě. Čokoláda Květy a pomeranče, kterou máte možnost v našem boxu ochutnat, je kombinací šťavnatých kakaových bobů a pomerančového esenciálního oleje, doplněnou posypem ze sušených květů bylin. Dokonalost tohoto spojení potvrzují i ocenění na významných mezinárodních soutěžích. 

Box obsahuje:

  • 1x Víno Ryzlink vlašský 2022, suché, pozdní sběr / Víno Lípa, 0,75l
  • 1x Lemon curd – krém z bio citrónů / Violka, 120g
  • 1x Paté z koroptve / La Chinata, 120g
  • 1x Paté z marinovaných slávek / La Chinata, 120g
  • 1x Čokoláda Květy a pomeranče 70% kakao / Ajala, 45g
  • 1x Designová a elegantní sklenice 350 ml na degustaci vína z tradiční české sklárny Crystalex
  • stylový, na míru vytvořený box s dárkovou stuhou

 Případné dekorace na fotografiích nejsou součástí boxu.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Netrapte se vymýšlením a skládáním vhodných dárků. My jsme to udělali za vás.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows S našimi boxy jste "ready-to-go" na jakoukoliv oslavu narozenin, svátku či promoci.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako originální dárek potěší nejednoho gurmána. Nemusíte ho ani dárkově balit!
        Boxy odesíláme velice pečlivě zabalené, tak abychom předešli jejich poškození. Prohlédněte si, jak balíme naše boxy zde.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Pokud chcete sestavu daného boxu upravit na míru, můžete si jej vytvořit sami v sadách "Sestav si"
        ... nebo dohodneme jeho individuální úpravu. Stačí napsat do chatu, do emailu nebo nám můžete zavolat.

  

Víno Ryzlink vlašský: suché, pozdní sběr, varianta SUD: obsah alkoholu 12 %, zbytkový cukr 7,1 g/ l, kyseliny 6,4 g / l  varianta BETON: obsah alkoholu 12,5 %, zbytkový cukr 5,7 g/ l, kyseliny 6,3 g / l

Lemon curd, složení: citróny bez chemického ošetření (šťáva a kůra) 58g/100 g, cukr 31g/100 g, čerstvé farmářské máslo, vejce z domácího volného chovu.

Paté z koroptve, složení: kuřecí játra, koroptev guláš (22 %) (koroptve (86 %), voda, koření, víno, česnek), vepřová slanina, cibule, houby, extra panenský olivový olej, sůl, bílé víno, sušené odstředěné mléko, sušené vejce, hrášek vláknina, cukr, česnek, emulgátor (E-450i, E-451ii, E-452i), kukuřičný škrob, koření, antioxidant (E-301, E-331i, E-325), aroma, konzervant (E-200, E -262ii), stabilizátor (E-412). 

Paté z marinovaných slávek, složení: slávka (20%), tuňák, extra panenský olivový olej, sušené mléko, bramborová kaše, vejce, vinný ocet, sůl, koření, rajčatová omáčka (rajče, modifikovaný škrob, cukr, antioxidant (E-331)).

Čokoláda Květy a pomeranče, složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva, výtažek z divokých pomerančů, sušené květy bylin.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobu. Zkontrolujte prosím před konzumací.