Vytvoř si svůj GIN

Tip Doprava zdarma
3 hodnocení
1 655 Kč 1 367,77 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

DIY sada v novém atraktivním dárkovém balení, se kterou zažiješ radost a kreativitu při výrobě vlastního řemeslného ginu.

Vyrobíš a ochutíš si ho podle sebe, nebo můžeš využít osvědčených receptů, které ti dáme zdarma.

Objev v sobě skryté schopnosti a vytvoř si svůj perfektní gin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo z nás by si nechtěl vyzkoušet vytvořit svůj vlastní gin?

My ti nabízíme tu možnost, bez toho aniž by sis musel/a založit lihovar.

S touto exkluzivní dárkovou sadou si můžeš vytvořit svůj vlastní gin, který ti bude opravdu chutnat. Popusť uzdu svojí fantazii a buď kreativní.

S rozsáhlou sadou koření, která obsahuje např. i čerstvý jalovec, si můžeš vytvořit přes 300 milionů různých chuťových kombinací! To v žádném průmyslově vyráběném ginu nenajdeš.

Díky tomu, že tvůj gin nebude destilovaný, uchová si své typické zbarvení, podle použitých bylin a koření. 

 

Detailní návod obsažený uvnitř tě provede krok za krokem od začátku výroby ginu až po konečné dochucení podle tvých představ.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako první přidáš jalovec do alkoholu (doporučujeme použít kvalitní 40% vodku) a necháš ho macerovat.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Poté přichází kreativní část! Dochutíš si gin podle sebe tím, že smícháš různé druhy bylin a koření, které máš rád/a.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Po další maceraci už gin jen přefiltruješ a máš hotovo. Na etiketě máš možnost si gin podepsat a označit, které ingredience si použil/a. 

 

Dárková sada obsahuje:

  • 2x originální lahev 350ml
  • 1x trychtýř se sítkem
  • sadu bylin a koření k vytvoření a dochucení ginu
  • instrukce a recepty
  • originální dárkovou krabici

  

Upozornění: produkt obsahuje pouze sadu ingrediencí a příslušenství, alkohol není součástí balení. Je třeba ho dokoupit zvlášť. Doporučujeme ti koupit kvalitní 40% vodku. Produkt je určen pouze pro domácí použití. Je zakázána jakákoliv jeho další distribuce.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.