Vytvoř si svůj RUM

Tip Doprava zdarma
Neohodnoceno
1 655 Kč 1 367,77 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

DIY sada v novém atraktivním dárkovém balení, se kterou zažiješ radost a kreativitu při výrobě vlastního řemeslného rumu.

Vyrobíš a ochutíš si ho podle sebe, nebo můžeš využít osvědčených receptů, které ti dáme zdarma.

Objev v sobě skryté schopnosti a vytvoř si svůj perfektní rum. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JE TO NA VAŠÍ CHUTI - Žádné předpřipravené směsi, zde je to pouze na vás a vaší chuti! Rum přesně tak, jak ho máte rádi, přímo v láhvi: jediné, co potřebujete pro tuto exkluzivní sadu, je bílý nestařený rum.

BUĎTE KREATIVNÍ, ZŮSTAŇTE PŘÍRODNÍ - Tři různá dubová dřeva a devět rostlinných látek k dispozici pro vaše experimentování s chutí. Vše čerstvé a lahvované ve skleněných tubách s kompostovatelnými přírodními zátkami.

HÝČKEJTE SVÉ OČI A CHUŤ - Kromě vybraných přírodních ingrediencí set opticky završí vysoce kvalitní nerezové sítko a dvě lahve z italského skla. Přizpůsobte si je pomocí přiložených štítků: váš rum, váš výtvor!

STAŇTE SE PROFESIONÁLEM - Přiložený seznam ingrediencí a čtyř skvělých návrhů na recepty vám poskytne to, co potřebujete vědět pro svou první profesionální degustaci rumu!

Tato sada je ideálním dárkem jak pro milovníky rumu, tak i pro laiky, pro muže i ženy, zkrátka pro všechny.

Vytvoří skvělé překvapení na každé párty, narozeninové oslavě nebo na Vánoce. Na co čekáš? VYTVOŘ SI SVŮJ RUM!

 

Detailní návod obsažený uvnitř vás provede krok za krokem od začátku výroby tmavého rumu z bílého až po konečné dochucení podle vašich představ.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Jako první přidáte dřevěné hranolky do bílého rumu a necháte je kouzlit.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Poté přichází na řadu chuťové buňky! Dochutíte si rum podle sebe tím, že smícháte různé druhy bylin a koření, které máte rád/a.

90673659-hand-drawn-grunge-arrows Po další maceraci už rum jen přefiltrujete a máte hotovo. Na etiketě máte možnost si označit, které ingredience jste použil/a.

Dárková sada obsahuje:

  • 2x originální lahev 350ml
  • 1x trychtýř se sítkem
  • sadu ingrediencí a koření k vytvoření a dochucení rumu
  • instrukce a recepty
  • originální dárkovou krabici

Upozornění: produkt obsahuje pouze sadu ingrediencí a příslušenství, alkohol není součástí balení. Je třeba ho dokoupit zvlášť. Doporučujeme koupit kvalitní nestařený bílý rum. Produkt je určen pouze pro domácí použití. Je zakázána jakákoliv jeho další distribuce.

Upozorňujeme, že produkty v boxu mohou obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu každého výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.